Ons team

Met 16 zijn ze, het team van Socius. Klaar om je met raad en daad bij te staan. Zit je met een vraag? Laat ons iets weten en neem contact op.

Sommige ondersteuningsbehoeften zijn specifiek verbonden aan de werking van organisaties. Onze aanspreekpunten staan je met raad en daad bij en vormen zo een gepaste toegangspoort tot het steunpunt.

Debbie Bevers

coördinator financiën en administratie

debbie.bevers@socius.be

Fred Dhont

directeur

fred.dhont@socius.be

Max Frans

coördinator communicatie en marketing

max.frans@socius.be

Jozefien Godemont

stafmedewerker groepsbegeleiding en vrijwillige inzet

jozefien.godemont@socius.be

aanspreekpunt verenigen

Silke Jaminé

stafmedewerker diversiteit en sociaal-cultureel werken

silke.jamine@socius.be

aanspreekpunt bewegen

Marc Jans

stafmedewerker onderzoek

marc.jans@socius.be

Ingrid Matthijs

administratief medewerker

ingrid.matthijs@socius.be

Staša Pavlović

stafmedewerker internationaal en Trefdag

stasa.pavlovic@socius.be

Greet Rupus

administratief medewerker

greet.rupus@socius.be

Paco Sanogo

stafmedewerker organisatiebeleid

paco.sanogo@socius.be

aanspreekpunt regionale werking

Gie Van den Eeckhaut

coördinator praktijkontwikkeling en -ondersteuning

gie@socius.be

aanspreekpunt leren

Zé Vandenhoeck

stafmedewerker digitaal en webmaster

ze.vandenhoeck@socius.be

Nele Vanderhulst

stafmedewerker politiserend werken en burgerinitiatief

nele.vanderhulst@socius.be

aanspreekpunt burgerinitiatieven

Joren Van Gucht

stafmedewerker onderzoek beleidsplannen

joren.vangucht@socius.be

Mieke Vasseur

stafmedewerker communicatie

mieke.vasseur@socius.be

Veerle Verdoodt

administratief medewerker

veerle.verdoodt@socius.be

Scroll naar top